Територіальні органи ДФС
у Дніпропетровській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Організація роботи щодо надання послуг платникам податків та громадянам фахівцями структурних підрозділів органів ГУ ДФС у Дніпропетровській області в центрах обслуговування платників податків

11.12.2018 -

В органах ГУ ДФС у Дніпропетровській області на кінець листопада 2018 створено та працюють 36 Центрів обслуговування платників (ЦОП):

9 управлінь, створених на правах відокремлених підрозділів ГУ ДФС  області: Правобережне управління, Шевченківське управління, Соборне управління, Лівобережне управління, Західно-Донбаське управління, Кам'янське управління, Криворізька Південне управління, Криворізька Північне управління, Нікопольське управління.

Діяльність центрів обслуговування платників у Дніпропетровській області забезпечує 277 працівників структурних підрозділів, задіяних у роботі ЦОП.

В центрах обслуговування платників ГУ ДФС у Дніпропетровській області платники податків можуть отримати широкий спектр послуг: інформаційних, консультативних та адміністративних.

Центрами забезпечується надання 30 видів адміністративних послуг, 17 з яких надаються безкоштовно.

Загалом працівниками ЦОП у Дніпропетровській області за січень-листопад 2018 прийнято 371905 звернень у сфері надання адміністративних та інших послуг та платникам податків надано близько 370759 адміністративних послуг.

На кінець листопада 2018 року прийнято майже 31704 звернень у сфері надання адміністративних та інших послуг.

Також, в листопаді 2018 року органами ДФС у Дніпропетровській області платникам податків надано близько 31558 адміністративних послуг.