Територіальні органи ДФС
у Дніпропетровській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Організація роботи щодо надання послуг платникам податків та громадянам фахівцями структурних підрозділів органів ГУ ДФС у Дніпропетровській області в центрах обслуговування платників податків

09.11.2018 -

В органах ГУ ДФС у Дніпропетровській області на кінець жовтня 2018 створено та працюють 36 Центрів обслуговування платників (ЦОП): 14 у головних офісах ДПІ: Амур-Нижньодніпровському районі м. Дніпра, ДПІ у Шевченківському районі м. Дніпра, ДПІ у Соборному районі м. Дніпра, ДПІ у Центральному районі м. Дніпра, ДПІ у Чечелівському районі м. Дніпра, ДПІ у Новокодацькому районі м. Дніпра, Лівобережній ОДПІ м. Дніпра, Дніпровській ОДПІ, Криворізькій південній ОДПІ, Криворізькій північній ОДПІ, Кам’янській ОДПІ, Новомосковській ОДПІ, Західно-Донбаській ОДПІ, Нікопольській ОДПІ.

Діяльність центрів обслуговування платників у Дніпропетровській області забезпечує 248 працівників структурних підрозділів, задіяних у роботі ЦОП.

В центрах обслуговування платників ГУ ДФС у Дніпропетровській області платники податків можуть отримати широкий спектр послуг: інформаційних, консультативних та адміністративних.

Центрами забезпечується надання 30 видів адміністративних послуг, 17 з яких надаються безкоштовно.

Загалом працівниками ЦОП у Дніпропетровській області за січень-жовтень 2018 прийнято 340201 звернень у сфері надання адміністративних та інших послуг та платникам податків надано близько 339201 адміністративних послуг.

На кінець жовтня 2018 року прийнято майже 36639 звернень у сфері надання адміністративних та інших послуг.

Також, в жовтні 2018 року органами ДФС у Дніпропетровській області платникам податків надано близько 36504 адміністративних послуг.