Територіальні органи ДФС
у Дніпропетровській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних є більш зручним способом отримання інформації чим надсилання письмових запитів?

Про впровадження інвестиційних проектів - 2017 для підтримки малого та середнього бізнесу йшлося на семінарі

28.11.2017 -

З метою формування передумов для впровадження інвестиційних проектів на території м. Кам’янське, підтримки малих та середніх підприємств, створення інвестиційно - привабливих територій на базі Кам’янської міської ради 28 листопада 2017 року відбувся семінар за участі фахівців Головного управління ДФС у Дніпропетровській області, КЗ «Дніпропетровське регіональне інвестиційне агентство «ДОР», Дніпропетровської торгово-промислової палати.

На семінарі представлено презентації «Фінансові ресурси/інструменти орієнтовані  на підтримку малого та середнього підприємництва» та «Чотири кроки громади на шляху створення інвестиційно - привабливих територій».

Податківцями роз’яснено особливості адміністрування місцевих податків та зборів. Особливу увагу приділено нарахуванню земельного податку та податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки.

Наприкінці заходу учасники отримали від фахівців роз’яснення з актуальних питань податкового законодавства та практичні поради.