Територіальні органи ДФС
у Дніпропетровській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Дніпропетровські митники вилучили стародавні журнали

16.09.2019 -

Днями співробітниками відділу митного оформлення № 1 митного поста «Аеропорт» Дніпропетровської митниці ДФС, під час здійснення митного контролю пасажирів та багажу рейсу № 676 «Дніпро - Відень», у багажі одного з пасажирів виявлено 6 стародавніх журналів «История Живописи» Олександра Бенуа, видавництво «Шиповникъ» С. Петербургъ, 1913 року.

Журнали не були заявлені за встановленою формою і знаходились у супроводженому багажі без ознак приховування. Ці друковані видання обмежені до переміщення через митний кордон України відповідно до ст. 373 Митного Кодексу України, Закону України від 21 вересня 1999 року № 1068 «Про вивезення, ввезення та повернення культурних цінностей» із змінами та Інструкції про порядок оформлення права на вивезення та повернення культурних цінностей та контролю за їх переміщенням через державний кордон України, затвердженої наказом Міністерства культури і мистецтв України від 22.04.2002 № 258. Громадянин вчинив дії спрямовані на порушення порядку проходження митного контролю в зонах (коридорах) спрощеного митного контролю.

У зв’язку з цим, співробітниками Дніпропетровської митниці ДФС у відношенні даного громадянина складено протокол про порушення митних правил, передбачених статтею 471 Митного Кодексу України. Предмет порушення митних правил тимчасово вилучено.