Територіальні органи ДФС
у Дніпропетровській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Для людини з талантом не існує бар’єрів!

13.08.2019 -

Творчість є у кожного з нас. І те, як ми широко розкриваємо власний потенціал, залежить тільки від власника цього потенціалу. Захоплення, зацікавлення, інтереси – це безмежний світ можливостей для будь-кого.

Що відрізняє творчих людей від усіх інших? Вони бачать натхнення у всьому і можуть знайти його у найрізноманітніших місцях. Нові враження та емоції відкривають для творчих людей нове дихання.

От і фахівці ГУ ДФС у Дніпропетровській області (далі – ГУ ДФС) знаходять час, вільний від роботи та домашніх турбот, щоб приділити його своїм захопленням. Адже для людини з талантом і любов’ю до праці не існує перешкод.

Начальник відділу організації документування і роботи з документами управління організації роботи ГУ ДФС Елла Маклашова захоплюється таким унікальним видом мистецтва, як валяння. Володіючи секретами цього хенд-мейду, можна створювати абсолютно приголомшливі речі: одяг, аксесуари, красиві вироби для прикрашання дому, іграшки і навіть меблі. Червоні, сині, жовті, зелені пухнасті клубочки шерсті в руках майстра перетворюються на оригінальні прикраси – ексклюзивні капелюшки! Крім того, Елла Маклашова дуже любить в’язати. Ручне в’язання – це один із старовинних і захоплюючих видів рукоділля. В’язані речі навіть у руслі примхливої моди можуть довго прикрашати наш гардероб і талановита майстриня створює вишукані в художньому відношенні вироби, зокрема, комірці та комплекти – шапочки з шарфами.

Наталія Фоменкова – заступник начальника управління – начальник відділу експлуатації майна управління матеріального забезпечення та розвитку інфраструктури ГУ ДФС вишиває, зокрема, бісером. З кінця XIX століття вишивка бісером широко використовується для прикраси вечірніх нарядів, дамських сумочок, адже бісер міцно утвердився у світі моди. Особливою, одухотвореною творчістю є вишивання бісером ікони. До такого виду рукоділля наша вишивальниця підходить відповідально. Схема вишивки ікони підбирається надто ретельно, щоб сповна розкрити свій творчий хист. Такі полотна вражають глибиною позитивної енергетики, а старовинні роботи служать невичерпним джерелом нових ідей і натхнення.

Марина Ханіна – заступник начальника відділу прес-служби управління комунікацій ГУ ДФС захоплюється плетінням кіс. Коса – це завжди модно, красиво та жіночно і водночас – романтично і практично. У руках нашої майстерниці складні переплетіння пасом надають зовнішньому вигляду власниці художнього творіння тієї «родзинки», яка задумана на даний момент або відповідає певній урочистій події. Її унікальні зачіски допомагають виразити себе, свій стиль та характер. Такі зачіски одразу виділяють їхню власницю і підкреслюють індивідуальність особи.

Умілі жіночі руки завжди творять дива, особливо, коли справа стосується кулінарного мистецтва. Ірина Прохорська – головний державний інспектор відділу матеріально-технічного забезпечення управління матеріального забезпечення та розвитку інфраструктури ГУ ДФС з душею випікає смачні, надзвичайної краси торти та солодощі, якими полюбляють ласувати гості сімейних свят, друзі, знайомі, рідні і близькі. Вироби нашої майстрині – це творчість смаку, виражена у декорі. Кожен торт особливий, витончений, створений з любов’ю.

Ольга Шелудько – головний державний ревізор-інспектор відділу адміністрування місцевих податків і зборів управління податків і зборів з юридичних осіб ГУ ДФС у вільний час займається вишивкою картин – мистецтвом, яке прийшло до нас з минулого. Це уміння є захоплюючим способом проведення дозвілля і головне задоволення – сам процес. Окремі прийоми, техніка виконання, елементи орнаменту надають картинам незвичайний колорит. Картини майстрині вражають уяву своєю реалістичністю та поетичністю.

Природне бажання і потреба у самореалізації надає особистості можливість прожити прекрасне і повне гармонії життя, адже творча індивідуальність завжди різнобічна і не зациклюється на чомусь одному.

Бажаємо кожному знайти своє захоплення і проводити вільний час цікаво та з користю! Життя – обмежене, якщо не йти за покликом серця!