Територіальні органи ДФС
у Дніпропетровській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Відбулося засідання Ради ГО «Всеукраїнська асоціація ветеранів ДПС України»

24.05.2019 -

Сьогодні, за організацією Департаменту комунікацій ДФС України, у режимі відеоселектору відбулося засідання Ради Громадської організації «Всеукраїнська асоціація ветеранів ДПС України» за участі представників місцевих осередків відокремлених підрозділів Громадської організації.

Від нашого регіону на заході були присутні Голова Ради ГО місцевий осередок ГО «Всеукраїнська асоціація ветеранів ДПС України» Дніпропетровської області Ольга Сачко, її заступники, Голова відокремленого підрозділу ГО «Асоціація казначеїв у Дніпропетровській області» Лілія Дейкало, голови та члени місцевих осередків відокремлених підрозділів та інші.

Також запрошені заступник начальника Головного управління ДФС у Дніпропетровській області Дмитро Мельник, начальник управління комунікацій ГУ ДФС Манушак Осипова, начальник управління по роботі з персоналом ГУ ДФС Геннадій Гребінчук та заступник голови Дніпропетровської обласної організації Всеукраїнської профспілки працівників органів ДФС Надія Сажина.

У ході засідання розглянуті підсумки роботи ветеранської організації за 2018 рік і перший квартал поточного року та інші важливі питання діяльності ГО «Всеукраїнська асоціація ветеранів ДПС України».