Територіальні органи ДФС
у Дніпропетровській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

У міськвиконкомі Дніпра розглянуто питання стосовно наповнення місцевих бюджетів

24.04.2019 -

У Дніпровській міській раді відбулося засідання робочої групи з питань збільшення надходжень до місцевого бюджету під головуванням начальника управління доходів департаменту економіки, фінансів та міського бюджету Дніпровської міської ради Олександра Козіка. У засіданні також прийняли участь заступник начальника ГУ ДФС у Дніпропетровській області Ірина Сікіріна, начальники управлінь: погашення боргу Яна Бабець та податків і зборів з фізичних осіб Владислав Воінов.

У ході наради відбулося обговорення сумісної роботи ГУ ДФС у Дніпропетровській області та управління доходів департаменту економіки, фінансів та міського бюджету міської ради з питань погашення податкового боргу суб’єктами господарювання із земельного податку, орендної плати та податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки та недопущення виникнення його у подальшому.

Зокрема, Ірина Сікіріна зосередила увагу представників підприємства – боржника на дотриманні вимог податкового законодавства та обов’язковій сплаті податкових зобов'язань по місцевим податкам та зборам.