Територіальні органи ДФС
у Дніпропетровській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

У Нікопольському управлінні відбувся кущовий семінар за організації ГУ ДФС у Дніпропетровській області

14.03.2019 -

Сьогодні Головним управлінням ДФС у Дніпропетровській області (далі – ГУ ДФС) спільно з Нікопольським управлінням ГУ ДФС проведено кущовий семінар для бухгалтерів підприємств, фізичних осіб - підприємців та громадян.

Відкрив семінар в.о. начальника Нікопольського управління ГУ ДФС Володимир Джавун, який привітав присутніх та ознайомив їх з останніми змінами податкового законодавства, що запроваджені у зв’язку з набранням чинності Законом України від 23 листопада 2018 року № 2628-VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України щодо покращення адміністрування та перегляду ставок окремих податків і зборів».

Він наголосив, що метою подібних заходів є доведення до платників актуальних питань податкового законодавства, досягнення спільного погляду між представниками бізнесу і контролюючими органами та своєчасна сплата податків. Під час виступу Володимир Джавун нагадав, що триває кампанія декларування громадянами доходів, отриманих у 2018 році, а також про обов’язок подання декларацій та використання права на податкову знижку.

Фахівцями фіскальної служби на семінарі розглянуті актуальні питання стосовно земельного податку, орендної плати та податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки. Крім того, надані роз’яснення щодо справляння рентної плати та екологічного податку.

Акцентовано увагу на необхідності легалізації зайнятості населення та відповідальності за порушення трудового законодавства.

Наприкінці заходу платники отримали практичні поради та друковану продукцію, підготовлену працівниками фіскальної служби.