Територіальні органи ДФС
у Дніпропетровській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Відбулася спільна нарада з питань законодавства про працю

11.01.2019 -

Днями відбулася спільна нарада Головного управління ДФС у Дніпропетровській області та Головного управління Пенсійного фонду України в Дніпропетровській області стосовно обговорення змін до діючого законодавстві в частині наповнення бюджету.

У нараді прийняли участь заступник начальника ГУ ДФС у Дніпропетровській області Ірина Сікіріна, начальник управління податків і зборів з фізичних осіб ГУ ДФС області Владислав Воінов, начальник ГУ Пенсійного фонду України в Дніпропетровській області Юрій Козак, заступник начальника ГУ Пенсійного фонду області Олена Щирба та представники суб’єктів господарювання.

Обговорювалося, зокрема, що Законом України від 23 листопада 2018 року № 2629-VIII «Про Державний бюджет України на 2019 рік» встановлено зростання розміру мінімальної заробітної плати з січня 2019 року на 112 % та становить 4 173,0 гривень. Збільшення розміру мінімальної заробітної плати впливає на наповнення бюджету фондів соціального страхування, що дасть можливість покращити матеріальне забезпечення незахищених верст населення.

ГУ ДФС області на постійній основі проводить роз’яснювальну роботу серед платників єдиного внеску щодо необхідності дотримання законодавства та недопущення виплати заробітної плати найманим працівникам нижче встановленого рівня мінімуму, також з найманими особами щодо отримання заробітної плати в «конвертах», приховану зайнятість що призводить в подальшому до позбавлення соціальних гарантій тощо.

Крім того, спільно з ГУ Пенсійного фонду області постійно здійснюється контроль роботодавців за нарахованим рівнем заробітної плати не нижче середньогалузевої.

На заході особливу увагу було звернуто на залучення фізичних осіб – підприємців, в тому числі на спрощеній системі оподаткування та осіб, які провадять незалежну професійну діяльність до подачі звітності з єдиного внеску та сплати єдиного внеску.

Також на нараді ще одним з нагальних питань, що розглядалось була сплата єдиного внеску особами, які проводять незалежну професійну діяльність та, які одночасно є фізичними особами - підприємцями.

Під час заходу учасники з порозумінням поставились до спільного вирішення питань, спрямованих на детінізацію відносин у сфері зайнятості населення та сприяння легалізації трудових правовідносин у бізнес-середовищі.