Територіальні органи ДФС
у Дніпропетровській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Шановні представники громадськості!

11.10.2018 -

На виконання пункту 8 Положення про Громадську раду при ГУ ДФС у Дніпропетровській області затвердженого 06 лютого 2016 року Головне управління ДФС у Дніпропетровській області (далі – ГУ ДФС) повідомляє про створення та початок роботи Ініціативної групи з підготовки установчих зборів для формування Громадської ради при ГУ ДФС у Дніпропетровській області (наказ ГУ ДФС від 02 жовтня 2018 року № 200).

За результатами першого засідання Ініціативної групи, яке відбулося 11.10.2018, визначено дату, час, місце проведення установчих зборів Громадської ради при ГУ ДФС у Дніпропетровській області – 27 листопада 2018 року об 11 год. 00 хв. в приміщені ГУ ДФС у Дніпропетровській області за адресою: м. Дніпро, вул. Сімферопольська, 17-а.

Затверджено Порядок прийняття документів від інститутів громадянського суспільства, які виявили готовність взяти участь у проведенні установчих зборів для формування Громадської ради при ГУ ДФС у Дніпропетровській області (Порядок 1) та Порядок проведення відкритого рейтингового голосування на установчих зборах для формування нового складу Громадської ради при ГУ ДФС у Дніпропетровській області (Порядок 2).

Для участі в установчих зборах до Ініціативної групи подається заява підписана уповноваженою особою керівного органу інституту громадянського суспільства (Додаток 1).

До заяви додаються:

1. рішення, прийняте у порядку, встановленому установчими документами інституту громадянського суспільства, про делегування для участі в установчих зборах представника, який одночасно є кандидатом на обрання до складу Громадської ради (Додаток 2);

2. біографічна довідка делегованого представника інституту громадянського суспільства із зазначенням його прізвища, імені, по батькові, посади, місця роботи, посади в інституті громадянського суспільства, контактної інформації (Додаток 3);

3. копія виписки з Єдиного державного реєстру підприємств та організацій та витяг із статуту (положення) інституту громадянського суспільства щодо цілей і завдань його діяльності, засвідчені в установленому порядку;

4. інформація про отримання інститутом громадянського суспільства як володільцем бази персональних даних його членів згоди делегованого ним представника на обробку його персональних даних (Додаток 4);

5. інформація про результати діяльності інституту громадянського суспільства (відомості про проведені заходи, реалізовані проекти, виконані програми, друковані видання, подання інститутом громадянського суспільства відповідному органу письмових обґрунтованих пропозицій і зауважень з питань формування та реалізації державної політики у відповідній сфері та інформування про них громадськості тощо) протягом року до дня подання заяви (у разі, коли інститут громадянського суспільства працює менше року, – за період діяльності) (Додаток 5);

6. відомості про місцезнаходження та адресу електронної пошти інституту громадянського суспільства, номер контактного телефону (Додаток 6).

Звертаємо увагу, що відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 03 листопада 2010 року № 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики» (із змінами) приймання заяв для участі в установчих зборах припиняється за 30 календарних днів до їх проведення.

Отже, останній день прийому документів - 26 жовтня 2018 року (включно).

Прийом документів обов’язково на паперових носіях (з підписами та печатками за наявності) здійснюється за адресою: м. Дніпро, вул. Сімферопольська, буд. 17-а.

Також, необхідно надіслати скановані копії документів на електронну адресу управління комунікацій ГУ ДФС: dp.presa@sfs.gov.ua.