Територіальні органи ДФС
у Дніпропетровській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних, які оприлюднюються ДФС є корисними для Вас?

Про новації законодавства проінформували на кущовому семінарі для платників правобережжя міста Дніпра

18.06.2018 -

За організацією Головного управління ДФС у Дніпропетровській області сумісно з ДПІ у Центральному районі м. Дніпра 15 червня 2018 року проведено кущовий семінар для платників – юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців правого берега м. Дніпра.

В ході семінару податківці довели до платників податків основні зміни і новації податкового законодавства 2018 року. Особливу увагу приділено змінам, які стосуються адміністрування податку на додану вартість, реєстрації податкових накладних, виправлення помилок при їх заповненні, послідовності дій платника ПДВ у разі блокування податкових накладних, та новій формі податкової декларації з ПДВ.

Також під час заходу мова йшла про плату за землю, легалізацію трудових відносин роботодавців з найманими працівниками, про пріоритетність добровільної сплати податків в бюджет та єдиного соціального внеску.

Звернуто увагу на те, що з 02 липня 2018 року змінюються реквізити бюджетних рахунків для сплати податків і зборів. Присутніх проінформовано, що рахунки місцевих та державних бюджетів для платників знаходяться на субсайті «Територіальні органи ДФС у Дніпропетровській області» за посиланням:

http://dp.sfs.gov.ua/byudjetni-rahunki/

 Крім того, податківці нагадали учасникам заходу про перелік витрат, дозволених для включення до податкової знижки, та особливості заповнення декларації про майновий стан і доходи.

Наприкінці усі бажаючі отримали друковану продукцію та отримали відповіді на актуальні питання.