Територіальні органи ДФС
у Дніпропетровській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Контроль за обігом і оподаткуванням підакцизних товарів у Дніпропетровській області

19.06.2017 -

16 червня в прес-центрі Інформаційного агентства «МОСТ-ДНЕПР» відбулася прес-конференція на тему: «Контроль за оборотом і оподаткуванням підакцизних товарів у Дніпропетровській області» за участі представника управління контролю за обігом і оподаткуванням підакцизних товарів ГУ ДФС у Дніпропетровській області Андрія Первого.

Андрій Первой повідомив, що з початку року в області проведено 50 фактичних перевірок у сфері обігу підакцизних товарів, в ході яких виявлено 60 порушень законодавства.

«Виявлені наступні порушення: 26 фактів торгівлі алкогольними напоями без наявності ліцензій; 5 фактів торгівлі тютюновими виробами без ліцензії; 5 фактів торгівлі алкогольними напоями за цінами, нижче мінімальної роздрібної ціни; 6 фактів торгівлі алкогольними напоями на розлив; 4 факти торгівлі тютюновими виробами за цінами, вище максимальних роздрібних; 1 факт торгівлі алкогольними напоями без наявності марки акцизного податку; 1 факт торгівлі тютюновими виробами без наявності марок акцизного податку; 1 факт порушення місця зберігання тютюнових виробів та 1 факт ввезення сировини для виробництва тютюнових виробів без наявності відповідної ліцензії.

За наслідками проведених фактичних перевірок застосовано 6,4 млн. грн. штрафних санкцій.

Так, зокрема, в ході фактичної перевірки одного з підприємств Дніпропетровської області з питань дотримання законодавства у сфері виробництва підакцизних товарів встановлений факт ввезення сировини для виробництва тютюнових виробів без наявності ліцензії на право виробництва тютюнових виробів. До нього застосовані фінансові санкції у розмірі 5,7 млн. грн.

Також, працівниками ГУ ДФС у Дніпропетровській області встановлено факт виробництва фальсифікованих алкогольних напоїв, а саме - напою міцного алкогольного тростинкового (рому). За результатами перевірки підприємством донараховано 7,8 млн. грн.