Територіальні органи ДФС
у Дніпропетровській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Введення безвізового режиму із країнами Європейського союзу. Особливості перетину кордону у Дніпропетровській області

13.06.2017 -

12 червня 2017 року в прямому ефірі 34 телеканалу м.Дніпра відбулася програма «Грані» за участі начальника відділу організації митного контролю Дніпропетровської митниці ДФС Володимира Деркача та начальника відділу централізованого оформлення документів Головного управління міграційної служби в області Ірини Ярош з висвітленням питань введення безвізового режиму із країнами Європейського союзу та особливості перетину кордону у Дніпропетровській області.

Володимир Деркач повідомив, що структура Дніпропетровської митниці ДФС включає 8 митних постів, з них 2 міжнародні авіаційні пункти пропуску через митний кордон України - це аеропорти міст Дніпро та Кривий Ріг. У міжнародному аеропорті «Дніпропетровськ» виконуються рейси до Шарм-Ель-Шейху, Анталії, Тель-Авіву, Солоніків, Відня та чартерні рейси до Грузії - у Батумі і Тбілісі, а також до Бургаса, Дубровніка та Іракліону.

У пунктах пропуску для громадян діє двоканальна система проходження митниці: «червоний коридор», під час проходження якого громадяни письмово заповнюють митну декларацію, та «зелений коридор», яким громадяни користуються, якщо не мають при собі речей, обов’язкових для митного декларування.

Кожен пропускний пункт обладнаний інформаційними стендами, де подорожуючі можуть ознайомитися з основними вимогами законодавства, отримати загальну інформацію з питань прильоту чи відльоту. Співробітники митниці надають додаткові консультації щодо особливостей застосування «зеленого» та «червоного» коридорів, необхідних документів для здійснення митного оформлення, перевезення товарів, валюти чи культурних цінностей. Вся необхідна подорожуючим інформація розміщена на офіційному субсайті «Територіальні органи ДФС У Дніпропетровській області».

 «Станом на 12.06.2017 через пункт пропуску у м. Дніпро 14 чоловік перетнули кордон України скориставшись безвізовим режимом. Всі вони прямували до Відня (Австрія)», - додав Володимир Деркач.

Представник міграційної служби розповіла про умови виїзду за межі держави громадянами, особливості оформлення біометричних паспортів. Оформити біометричний паспорт можна в найближчому відділенні Державної міграціонної служби або одному з центрів державного підприємства «Документ», знайомих нам під вивіскою «Паспортний сервіс».

Також зазначено, що відтепер діти з народження матимуть можливість оформити паспорт громадянина України для виїзду за кордон. Дітям до 16 років документ видаватиметься на 4 роки, а сканування відбитків пальців рук здійснюватиметься з 12 років і, виключно, за згодою батьків.

Нагадуємо, що з 11 червня 2017 року з 00 годин 00 хвилин вступив в дію безвізовий режим з країнами Європейського союзу. Тобто, сьогодні всі громадяни України, які є власниками біометричних паспортів, мають право без віз перебувати в будь-якій країні Європейського союзу (за винятком Великої Британії та Ірландії). Якщо паспорт не є біометричним, слід мати візу країни, до якої громадянин прямує. Крім того, необхідно виконати вимоги Європейського законодавства, такі як наявність коштів для перебування в країнах ЄС, наявність зворотного квитка та інше.