Територіальні органи ДФС
у Дніпропетровській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

ДО УВАГИ ПЛАТНИКІВ ПДВ!!! Правильне заповнення реквізитів платіжного доручення на поповнення рахунку в системі електронного адміністрування ПДВ

13.03.2015 -

ГУ ДФС у Дніпропетровській області повідомляє, що сплата нарахованих сум ПДВ по податкових деклараціях з ПДВ починаючи з лютого 2015 року/ І квартал 2015 року - проводиться з рахунку в системі електронного адміністрування ПДВ.

На 13 березня 2015 року наявні непоодинокі факти невірного заповнення платниками платіжних доручень на поповнення рахунку в системі електронного адміністрування ПДВ, що призводить до ненадходження коштів на такий електронний рахунок.

З метою упередження ненадходження сум ПДВ, як на електронний рахунок так і в подальшому до бюджету, упередження відповідальності платників, надаємо для використання ЗРАЗОК платіжного доручення на поповнення рахунку в системі електронного адміністрування ПДВ.

Крім того, повідомляємо, що платіжне доручення на поповнення рахунку в системі електронного адміністрування ПДВ оформляється платником за формою, наведеною в додатку 2 до Інструкції про безготівкові розрахунки в Україні в національній валюті, затвердженій Постановою НБУ №22 від 21.01.2004. Реквізити в полях платіжного доручення заповняються згідно з вимогами щодо заповнення реквізитів розрахункових документів, що викладені в додатку 8 до Інструкції № 22.

ПДВ-рахунок відкрито Державною казначейською службою України кожному платнику податку згідно Реєстру платників ПДВ.

Про відкриття ПДВ-рахунку та реквізити ДФС України поінформовано платників податку на додану вартість шляхом направлення на електронну адресу, що вказана в укладеному договорі про визнання електронних документів, «ЕЛЕКТРОННОГО ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ВЗЯТТЯ РАХУНКІВ НА ОБЛІК В ОРГАНАХ ДФСУ ЗА ДАНИМИ, ОТРИМАНИМИ ВІД БАНКІВ ТА ІНШИХ ФІНАНСОВИХ УСТАНОВ».

У разі відсутності Повідомлення про відкриття ПДВ-рахунку та за додатковою інформацією слід звертатися до ЦОП при ДПІ за місцем реєстрації платника.

ЗРАЗОК

 
 
ПЛАТІЖНЕ ДОРУЧЕННЯ № 1
 
410001
 
 
 
 
     від "01" березня 2015 р.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Одержано банком
 
Платник
Товариство з обмеженою  відповідальністю  "Промінь"
 
                          "__" ___________ 200__р.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Код за ЄДРПОУ
11111111
 
 
 
 
 
 
 
 
Банк платника:
 
код банку
 
ДЕБЕТ     рах. №
 
 
СУМА
АБ "КРЕДИТ-ДНІПРО"
 
305749
 
2600211111111
100,00
 
Одержувач:
Товариство з обмеженою  відповідальністю  "Промінь"
 
 
 
 
 
 
 
КРЕДИТ   рах. №
Код за ЄДРПОУ
11111111
 
 
 
37512111111111
Банк платника:
 
код банку
 
 
Казначейство України (ел. адм. подат.)
899998
 
 
Сума словами
 
 
 
 
 
 
 
 
СТО ГРИВЕНЬ 00 коп.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
*;101;; ПДВ за лютий 2015р. ТОВ "Промінь" (код за ЄДРПОУ 11111111);;;
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Проведено банком
 
 
 
М.П.
Підпис _________________                            "___" _________ 200__р.
 
 
 
            _________________
Підпис банку
 

 

Примітка:

-  у полі «Одержувач» необхідно заповнити назву платника податку на додану вартість, який сплачує кошти та якому відкрито Казначейством України електронний рахунок.

-  у полі «Код за ЄДРПОУ» необхідно заповнити код платника податку на додану вартість, який сплачує кошти та якому відкрито Казначейством України електронний рахунок.

-  у полі «Банк одержувача» необхідно заповнювати «Казначейство України (ел. адм. подат.)».

-  у полі «Код банку» необхідно заповнювати «899998».

-  у полі «№ рахунку» необхідно заповнювати номер рахунку, вказаний в електронному повідомленні або отриманий в Центрі обслуговування платників за основним місцем обліку.

Звертаємо увагу, що у разі помилкового заповнення реквізитів в платіжному дорученні, кошти в автоматичному режимі будуть повернуті Держказначейством України на рахунок платника.

Додаткові матеріали