Територіальні органи ДФС
у Дніпропетровській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

У вересні майже 2 тисячі платників Дніпропетровщини отримали безкоштовні електронні підписи

13.10.2014 -

У вересні поточного року акредитованими центрами сертифікації електронних ключів платникам Дніпропетровщини оформлено 1943 безкоштовних посилених сертифікатів електронних ключів. Найактивнішими клієнтами пунктів реєстрації користувачів акредитованого центру сертифікації ключів залишаються підприємці-фізичні особи та громадяни. Так, лише у вересні їх кількість склала 1086. Юридичних осіб нараховувалося трохи менше – 857. Про це повідомив начальник управління ІТ та обліку платників ГУ Міндоходів у Дніпропетровській області Олександр Лещенко.

За його словами, загалом, на протязі дев’яти місяців 2014 року фахівцями Міндоходів Дніпропетровської області видані безкоштовні посилені сертифікати відкритих ключів 23715 платникам регіону, що майже на 4 тисячі більше, ніж в аналогічному періоді минулого року.

Нагадуємо, на сьогодні у Дніпропетровській області діє п’ять пунктів реєстрації користувачів акредитованого центру сертифікації ключів: у Лівобережній ОДПІ м. Дніпропетровська, в ДПІ у Бабушкінському районі м.Дніпропетровська, у м. Нікополі, м. Кривому Розі та м. Павлограді.