Територіальні органи ДФС
у Дніпропетровській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування

Можливості сервісу ДФС України «Електронний кабінет»

28.08.2019

Про сервіс ДФС України «Електронний кабінет» йшлося під час брифінгу заступника начальника Криворізької північної ДПІ Криворізького північного управління ГУ ДФС у Дніпропетровській області Ігоря Тимченко з представниками місцевої телерадіокомпанії.

Він зазначив, що для зручності платників податків Державною фіскальною службою України запроваджено безкоштовний сервіс «Електронний кабінет», яким можна скористатись цілодобово як з персональних комп’ютерів, так і з смартпристроїв. Сервіс містить наступну інформацію: податковий календар; стан розрахунків з бюджетом; листування з органами ДФС; облікові дані; пошук інформації в реєстрах ДФС; подання заяв/запитів; подання декларації про майновий стан і доходи в електронному вигляді; сплата податків (для фізичних осіб); перегляд даних СЕА ПДВ; інформацію з реєстрів; дані про взяття на облік платників; реєстр страхувальників; дані реєстру платників ПДВ; інформацію з інших реєстрів.

«Цей сервіс надає можливість платникам податків або фізичним особам скоротити час при заповненні платіжних документів, мінімізувати помилки при заповненні, а також сплатити податки», - наголосив Ігор Тимченко.