Територіальні органи ДФС
у Дніпропетровській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування

Питання погашення заборгованості з єдиного внеску на контролі в Нікопольському управлінні

27.08.2019

Питання погашення заборгованості зі сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – ЕВ) перебуває на особливому контролі в Нікопольському управлінні ГУ ДФС у Дніпропетровській області.

Так, днями заступник начальника управління – начальник відділу адміністрування податків і зборів з фізичних осіб Нікопольського управління ГУ ДФС у Дніпропетровській області Володимир Малиновський прийняв участь у засіданні «круглого столу» у Головному управлінні Пенсійного фонду України в Дніпропетровській області у місті Нікополі з питань погашення заборгованості з ЄВ суб’єктами господарювання.

Податківець ознайомив присутніх зі станом заборгованості суб’єктів господарської діяльності Нікопольського регіону з ЄВ та наголосив, щодо необхідності легалізації виплати «тіньової» заробітної плати. Працівник, який отримує зарплатню в «конверті», виявляється повністю беззахисним перед роботодавцем. Усна домовленість жодним чином не фіксується юридично, роботодавець сплачує стільки, скільки вважає за потрібне і доти, поки вважає за потрібне. Працівник не має жодних доказів на підтвердження дійсного розміру своєї заробітної плати та трудового стажу.

Дуже важливо, щоб громадяни усвідомили, що їх згода отримувати зарплату в «конвертах» позбавляє їх соціального захисту. Адже пенсію вони матимуть тільки з офіційно нарахованої суми заробітної плати.