Територіальні органи ДФС
у Дніпропетровській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування

Операція «Урожай»: податківці продовжують роз’ясняти сільхозникам податкове законодавство

27.08.2019

В Нікопольському управлінні продовжується інформаційно – роз’яснювальна робота з юридичними особами та фізичними особами-підприємцями, основним видом діяльності яких є вирощування продукції сільськогосподарського призначення в рамках проведення операції «Урожай».

Днями відбулась чергова зустріч керівництва Нікопольського управління ГУ ДФС у Дніпропетровській області із вказаною категорією суб’єктів господарювання.

«В установленому порядку проводяться комплексні контрольні заходи з приводу виплати реальної заробітної плати працівникам, зайнятим у сільському господарстві на всіх етапах виробництва, зокрема на етапі посівної кампанії, обробки та збирання урожаю, реалізації сільськогосподарської продукції тощо», – повідомив присутнім в.о. начальника Нікопольського управління ГУ ДФС у Дніпропетровській області Володимир Джавун.

Податківці роз’яснили присутнім необхідність своєчасної сплати податків і зборів, зокрема земельного податку та єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування. Обговорювалось питання щодо залучення до декларування фізичних осіб-одноосібників, що мають у власності земельні ділянки понад 2 га. В тому числі тих, що здають їх в оренду іншим фермерським господарствам, які за дані земельні ділянки не звітують до органів ДФС, питання виявлення не облікованих земель, що оброблюються, сільгосптехніки та нерухомого майна, що здаються в оренду без належного оформлення та сплати податків. Окрему увагу було приділено таким гострим питання, як: легалізація найманої праці, підвищення рівня заробітної плати найманим працівникам та недопущення виплати заробітної плати «у конвертах».

Вкотре нагадали присутнім, що найманий працівник не може бути допущений до роботи без укладення трудового договору, оформленого наказом чи розпорядженням власника або уповноваженого ним органу та подання повідомлення до територіальних органів Державної фіскальної служби.