Територіальні органи ДФС
у Дніпропетровській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Про податкові сервіси під час тренінгу

22.08.2019

Впровадження нових та вдосконалення наявних електронних сервісів, створення комфортних умов для платників є одним з пріоритетних напрямів роботи у розвитку партнерських стосунків між органами ДФС та платниками податків. Насамперед, це спілкування суб'єктів господарювання з  контролюючими органами дистанційно, в електронному вигляді.

Фахівці Західно-Донбаського управління ГУ ДФС у Дніпропетровській області завжди готові надати практичну допомогу платникам податків у користуванні електронними сервісами ДФС та відповісти на питання податкової тематики. Для зручності платників в приміщенні ЦОП обладнані два комп'ютерних місця з доступом до мережі Інтернет. Такі тренінги зазвичай проходять у форматі конструктивного діалогу: «питання — відповідь - демонстрація» та позитивного настрою.

Так, днями у Західно-Донбаському управлінні ГУ ДФС у Дніпропетровській області проведено тренінг для платників на тему: «Електронні сервіси ДФС».

На запитання платників відповідала старший державний інспектор Павлоградської ДПІ Західно-Донбаського управління ГУ ДФС у Дніпропетровській області Вікторія Ведмідь.

Вона повідомила, що завдяки роботі електронних сервісів ДФС  платники податків мають можливість отримати необхідну послугу, довідку чи інформацію не виходячи з офісу чи дому.

Дізнатися про ризики щодо діяльності партнерів по бізнесу можна скориставшись деякими сервісами. Так, зокрема, електронний сервіс «Дізнайся більше про свого бізнес-партнера» дає змогу оцінити податкові ризики діяльності з вашим партнером по бізнесу, чи можливо він не є платником податку на додану вартість, є банкрутом чи відсутній за визначеною в установчих документах адресою.

Крім того, є сервіс «Реєстр платників ПДВ», що інформує про зареєстрованих платників ПДВ.. За допомогою сервісу «Перевірка свідоцтва платника єдиного податку» можна впевнитись в тому, що таке свідоцтво є дійсним.

Для перевірки надійності ділового партнера достатньо знати його код ЄДРПОУ або ж точну назву, ввести відому інформацію в одне з полів і система здійснить пошук по ряду баз даних, доступних для публічного використання, і повідомить результати пошуку.

Доступ до вказаних сервісів можливий як із веб-порталу ДФС України (http://sfs.gov.ua), так і з суб-сайту «Територіальні органи ГУ ДФС у Дніпропетровській області» (http://dp.sfs.gov.ua).