Територіальні органи ДФС
у Дніпропетровській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Операція «Урожай» - 2019: переміжні підсумки

21.08.2019

З метою проведення заходів, спрямованих на детінізацію відносин в аграрному секторі економіки, Криворізьким південним управлінням ГУ ДФС у Дніпропетровській області створено робочу групу за участю працівників контролюючого органу, Держпраці, Держгеокадастру та місцевих органів влади.

За ініціативою Криворізького південного управління створено робочі групи при Широківській райдержадміністрації та Апостолівській райдержадміністрації. На адресу райдержадміністрацій, об’єднаних територіальних громад, сільських рад та ГУ Держгеокадастру у Дніпропетровській області надіслано 13 листів щодо проведення сумісних заходів.

У співпраці з органами місцевого самоврядування проводиться звірка по використанню земель сільськогосподарського призначення з метою вжиття заходів щодо залучення до декларування та перевірки повноти нарахування та сплати податків громадянами, які є власниками земельних ділянок площею понад 2 га та власними силами обробляють такі земельні ділянки для отримання доходу. З даного питання на адресу об’єднаних територіальних громад надіслано 10 листів.

Проведено інвентаризацію та надіслано листи по 27 сільськогосподарським підприємствам з питань дотримання законодавства про працю, аналіз отриманих відповідей з метою відбору ризикової категорії платників для запрошення на засідання робочих комісій та/або вжиття контрольно-перевірочних заходів; проведено 31 співбесіду щодо використання у виробничому процесі трудових ресурсів.

  За участі Голів, старост, землевпорядників та інспекторів з охорони праці об’єднаних територіальних громад проведено 12 засідань робочих комісій, на які запрошено керівників 37 підприємств для проведення співбесіди щодо необхідності працевлаштування найманих працівників зі сплатою до відповідних бюджетів (фондів) податків (внесків).

За наслідками проведених співбесід з керівництвом суб’єктів господарювання і ФОП станом на 01.08.2019 року додатково оформлено 167 найманих працівників; легалізовано доходу за рахунок добровільного оформлення найманих працівників – 696,9 тис. гривень.

Додаткові надходження з ПДФО за рахунок добровільно оформлених найманих працівників становлять 125,4 тис. грн , додаткові надходження з ЄСВ за рахунок добровільно оформлених найманих працівників – 153,3 тис. гривень.

У співпраці з органами місцевого самоврядування станом на 01.08.2019 року виявлено 77 фізичних осіб, які обробляють земельні ділянки, площі яких перевищують розміри, визначені п.п. 165.1.24 п. 165.1 ст. 165 Податкового кодексу України.

За результатами широкомасштабної інформаційно-роз’яснювальної роботи щодо неухильного виконання під час впровадження діяльності вимог чинного законодавства, яке регулює земельні відносини, питання оподаткування фізичні особи були запрошені до контролюючого органу для подання річних податкових декларацій про майновий стан і доходи за 2018 рік.

  За період проведення операції «Урожай» подано 77 декларацій про майновий стан і доходи, задекларовано дохід від продажу власної сільськогосподарської продукції на загальну суму 414,7 тис. гривень. З загальної суми  ПДФО складає 74,9 тис. грн.,  військовий збір – 12,0 тис. гривень. Відповідно до п.120.1 ст. 120 Податкового кодексу України за несвоєчасне подання податкової звітності застосовано штрафні санкції на загальну суму 13,1 тис. гривень.

Операція «Урожай» триває.