Територіальні органи ДФС
у Дніпропетровській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

За порушення правил обліку, виробництва та обігу пального на акцизних складах передбачені штрафні санкції

21.08.2019

Кам'янське управління ГУ ДФС у Дніпропетровській області інформує, що штрафні санкції за порушення правил обліку, виробництва та обігу пального на акцизних складах згідно зі ст. 128 Податкового кодексу України застосовуються за:

1) порушення порядку реєстрації витратомірів-лічильників та рівнемірів-лічильників рівня пального у резервуарі - штраф 20 тис. грн за кожне порушення, за повторне протягом року – 50 тис. грн;

2) відсутність з вини платника податку реєстрації акцизних складів у системі електронного адміністрування реалізації пального платником податку – розпорядником акцизного складу - штраф 1 млн грн, за повторне порушення протягом року – 2 млн грн;

3) незабезпечення з вини розпорядника акцизного складу своєчасного подання до ДФСУ електронних документів, що містять дані про фактичні залишки пального та обсяг обігу пального - штраф 1000 грн за кожний неподаний електронний документ.

Зазначені штрафні санкції вступають в силу поступово, в залежності від місткості резервуарів, які розташовані на акцизних складах їх розпорядників, а саме:

1) з 1 липня 2019 – якщо перевищує 20 000 куб. метрів;

2) з 1 жовтня 2019 року – якщо перевищує 1000 куб. метрів, але не перевищує 20 000 куб. метрів;

3) з 1 січня 2020 року – якщо не перевищує 1000 куб. метрів.