Територіальні органи ДФС
у Дніпропетровській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

За сім місяців громадяни Правобережного управління ГУ ДФС у Дніпропетровській області задекларували понад 438 млн гривень

19.08.2019

«Станом на перше серпня поточного року за підсумками декларування громадянами доходів, отриманих у 2018 році, кількість поданих декларацій про майновий стан і доходи становить 1823 на загальну суму 438,97 млн гривень. За результатами декларування підлягає сплаті до бюджету 8,71 млн грн податку на доходи фізичних осіб та 1,4 млн грн військового збору. За поточний рік сума у порівнянні з минулим, яка підлягає сплаті до бюджету більше на 2 млн грн податку на доходи фізичних осіб та майже 0,2 млн грн військового збору», - повідомив заступник начальника Правобережного управління ГУ ДФС у Дніпропетровській області Сергій Шевчук.

Він також розповів, що найбільше декларацій про доходи надійшло від отримання спадщини (254 на загальну суму 5,18 млн гривень), продажу рухомого/нерухомого майна (186 на загальну суму 92,98 млн гривень) та надання в оренду нерухомого майна (131 на загальну суму 19,24 млн гривень). Іноземний дохід в розмірі 17,19 млн грн задекларували 43 мешканці Новокодацького, Центрального та Чечелівського районів м. Дніпра.

Наразі, про понадмільйонні статки повідомили 48 громадян Новокодацького, Центрального та Чечелівського районів м. Дніпра. За результатами декларування вони сплатять понад 2,55 млн грн ПДФО та 0,5 млн грн військового збору.

Разом з тим, 675 мешканців Новокодацького, Центрального та Чечелівського районів м. Дніпра заявили про право на податкову знижку. За результатами поданих декларацій вони отримають понад 1,6 млн гривень.