Територіальні органи ДФС
у Дніпропетровській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Платники податків збільшили сплату єдиного податку майже на третину

19.08.2019

Криворізьке північне управління ГУ ДФС у Дніпропетровській області інформує, що суб’єкти господарювання, які перебувають на спрощеній системі оподаткування, за січень-липень 2019 року сплатили до місцевих бюджетів міста Кривого Рогу, Криворізького та Софіївського районів -  148,5 млн грн єдиного податку, що на 27,3% перевищує показник відповідного періоду минулого року.

Лідерами зі сплати єдиного податку продовжують залишатися фізичні особи – підприємці. Ними сплачено до місцевих бюджетів 120,1 млн гривень.

В свою чергу, юридичними особами – платниками єдиного податку перераховано до місцевої казни 28,4 млн гривень. У тому числі сільгосптоваровиробниками області – платниками 4 групи – спрямовано 11,9 млн грн до місцевих бюджетів.

Криворізьке північне управління ГУ ДФС у Дніпропетровській області звертає увагу, що єдиний податок у повному обсязі зараховується до загального фонду місцевих бюджетів. Саме тому, перераховуючи зазначений податок своєчасно та у повному обсязі, підприємці забезпечують фінансування поточних потреб та сприяють розвитку своєї громади.