Територіальні органи ДФС
у Дніпропетровській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Скорочено строк розгляду контролюючими органами реєстраційних заяв від неприбуткових підприємств, установ та організацій

13.08.2019

Правобережне управління ГУ ДФС у Дніпропетровській області інформує, що Кабінет Міністрів України постановою від 22 травня 2019 року № 423 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 13 липня 2016 року № 440» (далі - постанова № 423) уточнив умови включення релігійних організацій до Реєстру неприбуткових установ та організацій, скоротив строк розгляду контролюючими органами реєстраційних заяв неприбуткових організацій та спростив процедуру включення їх до Реєстру.

Так, постановою № 423 уточнено редакцію абзацу першого пункту 4 Порядку ведення Реєстру неприбуткових установ та організацій, включення неприбуткових підприємств, установ та організацій до Реєстру та виключення з Реєстру (далі - Порядок).

Суттєвих змін зазнав пункт 8 Порядку, зокрема щодо значного скорочення строку розгляду контролюючим органом реєстраційної заяви за формою  № 1-РН та прийняття у цей строк відповідного рішення - протягом 3 робочих днів з дня отримання реєстраційної заяви контролюючим органом (замість раніше передбачених 14 календарних днів).

Порядок доповнено новим пунктом 12-1, яким передбачено можливість для неприбуткових організацій звертатись до контролюючого органу із запитом про отримання витягу з Реєстру.

Крім того, додаток 1 до Порядку «Реєстраційна заява платника податку» (форма № 1-РН) викладений у новій редакції та передбачає зазначення відомостей щодо місцезнаходження неприбуткової організації.

Також, Порядок доповнено додатком 3 «Запит про отримання витягу з Реєстру неприбуткових установ та організацій», який подається неприбутковою організацією до контролюючого органу відповідно до пункту 12-1 Порядку, у разі необхідності отримання такою неприбутковою організацією витягу з Реєстру щодо відомостей про її перебування в Реєстрі або повідомлення про відсутність таких відомостей.

Більш детально про зміни, яких зазнав Порядок ведення Реєстру неприбуткових підприємств йдеться в листі ДФС від 25.06.2019 № 20139/7/99-99-15-02-01-17.