Територіальні органи ДФС
у Дніпропетровській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Надходження ПДФО до місцевих бюджетів склали понад мільярд гривень

12.08.2019

Криворізьке північне управління ГУ ДФС у Дніпропетровській області інформує, що за 7 місяців 2019 року від платників податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО), до місцевих бюджетів області надійшло 1 146,8 млн грн, що на 239,8 млн грн перевищує минулорічний показник, темп росту склав 26,4 відсотки.

Платники податку, які не сплатили податкове зобов’язання з ПДФО, зазначене в річній декларації про майновий стан і доходи, по 31 липня  2019 року (включно), повинні врахувати норми чинного законодавства щодо відповідальності за затримку сплати узгодженої суми грошового зобов’язання.

Так, відповідно до п. 126.1 ст. 126 Податкового кодексу України (далі - ПКУ), такий платник податку притягується до відповідальності у вигляді штрафу:

- у разі затримки сплати до 30-ти календарних днів включно, наступних за останнім днем строку сплати суми грошового зобов’язання, — у розмірі 10% погашеної суми податкового боргу;

- у разі затримки сплати понад 30 календарних днів — у розмірі 20% погашеної суми податкового боргу.

Крім того, п. п. 129.1.3 п. 129.1 ст. 129 ПКУ передбачено, що після спливу встановлених Кодексу строків погашення узгодженого грошового зобов’язання на суму податкового боргу нараховується пеня.