Територіальні органи ДФС
у Дніпропетровській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Про проведення операції «Урожай» в ефірі КП телерадіостудія «Досвітні вогні»

12.06.2019

Під час виступу на КП телерадіостудія «Досвітні вогні» начальник П’ятихатської державної податкової інспекції Кам’янського управління Головного управління ДФС у Дніпропетровській області Олександр Дубінчук повідомив мешканцям П’ятихатського району, що з травня п.р. у Дніпропетровській області проводиться операція «Урожай».

Метою проведення операції є залучення до декларування та перевірки повноти нарахування і сплати податків сільськогосподарськими товаровиробниками та громадянами, які є власниками земельних ділянок площею понад 2 га і власними силами обробляють такі земельні ділянки для отримання доходу, та неухильного виконання під час провадження діяльності вимог чинного законодавства, яке регулює земельні відносини, оформлення використання найманої праці та оплати праці.

 Олександр Дубінчук зазначив, що для проведення операції «Урожай» створена робоча група з представників ГУ ДФС у Дніпропетровській області, Держгеокадастру, Держпраці та інших органів виконавчої влади. На теперішній час проводиться аналіз нарахування та сплати податків громадянами-одноосібниками, аналізується кількість працівників, які зайняті при обробці землі тощо. В подальшому сільськогосподарські товаровиробники та громадяни-одноосібники, які підлягають відпрацюванню в рамках операції «Урожай», будуть запрошуватися на засідання робочої групи.

П’ятихатський район є сільськогосподарським, левову частку надходжень до бюджету району складають надходження від діяльності як суб’єктів господарювання, так і громадян-одноосібників. „Правила гри однакові для  усіх. І коли бюджету сьогодні потрібна кожна гривня, вважаю ніхто не має права нехтувати законами. В цьому і заключається наша громадянська позиція”, - підкреслив Олександр Дубінчук.

Сюжет буде транслюватися в ефірі КП телерадіостудія «Досвітні вогні» з 10.06.2019 по 17.06.2019.