Територіальні органи ДФС
у Дніпропетровській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Привітання з нагоди виходу на пенсію

19.04.2019

В.о. начальника Нікопольського управління ГУ ДФС у Дніпропетровській області Володимир Джавун та працівники управління привітали фахівця відділу моніторингу доходів та обліково-звітних систем Ірину Нікітіну із завершенням трудової діяльності та у зв’язку з виходом на пенсію.

Такі заходи є традиційні в Нікопольському управлінні, адже досягнення Державної фіскальної служби у стабільному та рівномірному виконанні бюджетів усіх рівнів є можливими завдяки самовідданій праці всього колективу.

За час роботи в лавах Фіскальної служби Нікопольщини Ірина Нікітіна не тільки зарекомендувала себе досвідченим та кваліфікованим спеціалістом, але й виховувала, наставляла на правильний шлях не одне покоління молодих працівників, робила усе для того, щоб донести те, що основна місія кожного – служіння інтересам народу та держави.

За вагомий особистий внесок в реалізацію податкової політики в регіоні Ірина Михайлівна нагороджена Подякою в.о. начальника Нікопольського управління ГУ ДФС у Дніпропетровській області. Щиро вітаємо та бажаємо життєвих задоволень, теплого спілкування з близькими і нових захоплень!