Територіальні органи ДФС
у Дніпропетровській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Кампанія декларування: волонтер Нікопольського управління провів агітаційну роботу серед студентів

19.04.2019

Триває кампанія декларування доходів громадян.

Спрямованість на налагодження партнерських взаємовідносин із платниками податків і створення умов, що гарантують якісне обслуговування платників - першочергове завдання, яке стоїть на порядку денному в Нікопольському управлінні ГУ ДФС у Дніпропетровській області (далі – Нікопольське управління).

Як і в минулих роках, до цьогорічної кампанії декларування активно долучається молодь в якості  громадських консультантів – волонтерів.

Нещодавно волонтер Нікопольського управління Євген Компанієць провів агітаційну роботу зі студентами ВНЗ «МАУП». Студенти отримали консультацію щодо кампанії декларування та податкової знижки.

Майбутні юристи уважно слухали та з зацікавленістю вивчали інформаційні матеріали, які роздав волонтер Нікопольського управління.

Отримання консультації було сприйнято дуже позитивно, адже не кожен має час та бажання прийти до податкової інспекції із запитаннями.

«Основне завдання кампанії декларування - це виховати добропорядного громадянина, підвищити активність та свідомість громадян, а в майбутньому отримати суспільство європейського рівня», - зазначив Євген Компанієць.

Нікопольське управління запрошує громадян та платників подати декларацію про майновий стан і доходи, завітавши до Центру обслуговування платників до 2 травня 2019 року включно.