Територіальні органи ДФС
у Дніпропетровській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Декларування доходів – це обов’язок кожної цивілізованої людини

15.04.2019

Декларування отриманих доходів  та сплата податків відомими та шанованими особами стає нормою життя та  публічним прикладом свідомості населення.

Сьогодні ми всі прагнемо щоб Україна стала розвиненою європейською країною. Від сплати податків залежить добробут держави. Тому зараз велика увага приділяється і вихованню податкової культури у молоді – майбутніх платників податків.

Днями до Західно-Донбаського управління ГУ ДФС у Дніпропетровській області, з метою підтримати фахівців інспекції при проведенні роз’яснювальної роботи з питань декларування доходів громадян, завітала Осіння Вікторія Іванівна - директор комунального закладу «Початковий спеціалізований мистецький навчальний заклад «Мистецька школа № 1» Павлоградської міської ради, викладач вищої категорії з класу фортепіано.

Вікторія Іванівна шанована у місті людина, майже 10 років очолює колектив мистецької школи. Багато талановитих випускників цього закладу  продовжують займатися музикою не тільки в Україні, а і у різних країнах світу: Мексиці, Аргентині, Америці, Білорусі. Розпочинала навчання у школі № 1 по класу фортепіано, де була солісткою музичного хору, і заслужена артистка України, виконавиця поп-рок і поп музики, волонтер ГО «Золоті Леви Чорної сотні» Божена Дар. Вихованці образотворчого відділення школи постійні учасники багатьох художніх конкурсів на різну тематику, неодноразово були переможцями та лауреатами Всеукраїнського конкурсу дитячої творчості «Майбутнє країни - у мріях дитини», який щорічно проводився податковою службою.

Вікторія Іванівна, спілкуючись з податківцями та платниками, зазначила: «Декларування доходів – це обов’язок кожної цивілізованої людини. Декларуючі доходи і сплачуючи податки, громадяни приносять користь рідному місту. З цього починається відродження і розвиток нашої держави, культури, мистецтва, медицини. Декларування своїх доходів та вчасна сплата податків є своєрідним джерелом позитивної самооцінки, чітким усвідомленням того, що ти успішна людина і чесний громадянин».

У Західно-Донбаському управлінні закликають громадян вчасно виконати свій обов’язок та не відкладати процес декларування на останні дні.