Територіальні органи ДФС
у Дніпропетровській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Декларування доходів – конституційний обов’язок перед державою та суспільством

15.04.2019

Нещодавно податківці Криворізького південного управління ГУ ДФС у Дніпропетровській області завітали до Українського політехнічного технікуму для зустрічі з викладачем Валерієм Удовенко, який відомий громадянам міста Кривого Рогу своєю громадською діяльністю.

Валерій Удовенко викладач економічних дисциплін із 20 річним досвідом, кандидат технічних наук, доцент кафедри менеджменту, експерт із стратегічного планування, автор і тренер тренінгів для громадських організацій і викладачів, багато спілкується з молоддю та населенням міста.

Реалізував проекти «Школа фінансової грамотності для викладачів економічних дисциплін» та «Впровадження нових методів в освіті», який був підтриманий програмою грантів президента України для талановитої молоді. Зараз реалізує проект «Інтерактивний вчитель – кращі знання», в рамках якого проводяться низка тренінгів: «Якісна комунікація за допомогою НЛП», «Спіральна динаміка», «Основи коучингу», «Якби Ви вчились так як треба», «Управління конфліктом».

Крім того, командою Молодіжної громадської організації «Інститут інформаційного суспільства», головою ради якої є Валерій Удовенко, реалізовано проекти: Тренінги «Стратегічне планування» для громадських організацій; «Центр громадянського суспільства», що фінансувався в рамках конкурсу «Громадський бюджет 2016»; «Юний хакер – центр комп’ютерної та Інтернет грамотності для дітей та молоді», що фінансувався в рамках конкурсу «Громадський бюджет 2017»; «Розвиток соціальних підприємців у м. Кривий Ріг».

В ході зустрічі, яка проходила в навчальній аудиторії, податківці розповіли  про хід кампанії по декларуванню громадянами доходів, отриманих у 2018 році. І що згідно ст. 179 Податкового кодексу України, громадяни, які надають податкову декларацію про майновий стан і доходи діляться на 2 категорії: особи, які зобов’язані надати річну декларацію до 2 травня 2019 року, та особи, що можуть надати декларацію протягом 2019 року, скориставшись правом на податкову знижку.

Валерій Удовенко визнав податкову інформацію важливою і своєчасною,  оскільки його донька вчиться у вищому навчальному закладі і він може реалізувати своє право, передбачене  статтею 166 Податкового кодексу України. Також, він зазначив, що в ході своєї громадської діяльності буде наголошувати громадянам на важливість декларування доходів, як чинника належного виконання свого конституційного обов’язку перед державою та суспільством.