Територіальні органи ДФС
у Дніпропетровській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Флешмоб «Задекларуй свої доходи»

08.02.2019

З 1 січня 2019 року триває кампанія декларування доходів громадян, отриманих у 2018 році.

Дуже важливо донести до свідомості громадян, що декларування доходів – це конституційний обов’язок кожного та залучити якомога більше людей до цієї кампанії. Головна задача податківців – попередити, проінформувати, роз’яснити.

З цією метою співробітники Нікопольського управління Головного управління ДФС у Дніпропетровській області і влаштували своєрідний флешмоб з роздачею листівок роз’яснювального характеру на Європейській площі міста Нікополя.

Держслужбовці спілкувалися і з пересічними громадянами, і з представниками силових структур, роздавали листівки та роз’яснювали деякі моменти законодавства.

Слід окремо наголосити, що з метою підвищення якості обслуговування платників податків та спрощення процедури подання податкової декларації ДФС запроваджено новий електронний сервіс в «Електронному кабінеті» в частині часткового заповнення декларації на підставі облікових даних платника, відомостей щодо нарахованих (виплачених) доходів, наявних в Державному реєстрі фізичних осіб – платників податків (далі – Державний реєстр), та відомостей щодо об’єктів нерухомого (рухомого) майна.

Зазначений сервіс часткового попереднього заповнення декларації надає можливість платникам податків:

- скоротити час і витрати на подання звітності;

- мінімізувати помилки при заповненні декларації;

- надати копії первинних документів як додаток до декларації в онлайн режимі.

Нагадуємо, що для громадян, які зобов’язані подати декларацію та осіб, які проводять незалежну професійну діяльність останній день подання податкової декларації про майновий стан і доходи за 2018 рік – 02 травня 2019 року.