Територіальні органи ДФС
у Дніпропетровській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних, які оприлюднюються ДФС є корисними для Вас?

Про роботу Центра обслуговування платників Лівобережної ОДПІ м. Дніпра

08.11.2018

Начальник відділу обслуговування платників Вікторія Іртлач розповіла, що Центром обслуговування платників податків Лівобережної ОДПІ м. Дніпра упродовж січня-жовтня платникам надано понад 20000 адміністративних послуг, що включає в себе реєстрацію книг обліку, видачу довідок, свідоцтв  та інше.

У зазначений період громадянам видано 5888 карток платника податків та внесено до паспорта громадян України даних про реєстраційний номер облікової картки платника податків з Державного реєстру фізичних осіб-платників податків, 1958 суб'єктів  зареєстрували платниками єдиного податку, 2184 – надали витяги з реєстру платників єдиного податку, 1669 – зареєстрували книги обліку доходів і витрат.

Послугами з реєстрації реєстратора розрахункових операцій скористалося 273 суб’єктів господарювання, 1280 – здійснили в центрі обслуговування платників реєстрацію книжок обліку розрахункових операцій. Окрім того, фахівцями Центру за січень-жовтень 2018 року підготовлено та видано 1333 довідки про відсутність заборгованості з платежів до бюджету, що контролюються органами фіскальної служби.

Також, 4388 громадян отримали відомості з Державного реєстру фізичних осіб-платників податків про суми, джерела виплачених доходів та утриманих податків.