Територіальні органи ДФС
у Дніпропетровській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Про роботу Центра обслуговування платників Лівобережної ОДПІ м. Дніпра

08.11.2018

Начальник відділу обслуговування платників Вікторія Іртлач розповіла, що Центром обслуговування платників податків Лівобережної ОДПІ м. Дніпра упродовж січня-жовтня платникам надано понад 20000 адміністративних послуг, що включає в себе реєстрацію книг обліку, видачу довідок, свідоцтв  та інше.

У зазначений період громадянам видано 5888 карток платника податків та внесено до паспорта громадян України даних про реєстраційний номер облікової картки платника податків з Державного реєстру фізичних осіб-платників податків, 1958 суб'єктів  зареєстрували платниками єдиного податку, 2184 – надали витяги з реєстру платників єдиного податку, 1669 – зареєстрували книги обліку доходів і витрат.

Послугами з реєстрації реєстратора розрахункових операцій скористалося 273 суб’єктів господарювання, 1280 – здійснили в центрі обслуговування платників реєстрацію книжок обліку розрахункових операцій. Окрім того, фахівцями Центру за січень-жовтень 2018 року підготовлено та видано 1333 довідки про відсутність заборгованості з платежів до бюджету, що контролюються органами фіскальної служби.

Також, 4388 громадян отримали відомості з Державного реєстру фізичних осіб-платників податків про суми, джерела виплачених доходів та утриманих податків.