Територіальні органи ДФС
у Дніпропетровській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних, які оприлюднюються ДФС є корисними для Вас?

Для неповнолітньої дитини батьки мають право отримати ідентифікаційний номер

07.11.2018

Кам’янська ОДПІ Головного управління ДФС у Дніпропетровській області повідомляє, що отримання карток платника податків (ідентифікаційного номеру) та внесення до паспорта громадянина України даних про реєстраційний номер облікової картки платника податків з Державного реєстру фізичних осіб-платників податків – одна з найпопулярніших адмінпослуг, що надаються в Центрах обслуговування платників. Протягом 10 місяців п.р. фахівцями ОДПІ в Центрах обслуговування платників надано 20310 таких послуг. Ця послуга залишається найбільш запитуваною і складає майже 50,0 відс. від загальної кількості наданих послуг.

Часто громадяни звертаються до Центру обслуговування платників з проханням роз’яснити порядок отримання карток платника податків  для неповнолітньої дитини. Як роз’яснила начальник управління обслуговування платників Кам’янської ОДПІ Оксана Панченко, фізична особа незалежно від віку має право особисто або через уповноважену особу подати відповідному фіскальному органу за місцем проживання заповнену Облікову картку за формою № 1ДР, яка є водночас заявою для реєстрації у Державному реєстрі. При цьому необхідно пред’явити документ, який посвідчує особу.

Облікові картки фізичних осіб віком до 16 років або неповнолітніх осіб, які ще не мають паспорт, подаються одним із батьків (усиновителем, опікуном, піклувальником) за наявності свідоцтва про народження дитини та документа, що посвідчує особу одного із батьків (усиновителя, опікуна, піклувальника).

Документ, що засвідчує реєстрацію у Державному реєстрі, надається протягом трьох робочих днів з дня звернення до ЦОП за місцем проживання фізичної особи, або за місцем отримання доходів, або за місцезнаходженням іншого об’єкта оподаткування.