Територіальні органи ДФС
у Дніпропетровській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи задоволені Ви регулярністю оновлення наборів даних у формі відкритих даних на офіційному веб-порталі ДФС (sfs.gov.ua) та на Єдиному державному веб-порталі відкритих даних (data.gov.ua)?

Про роботу Кам’янської ОДПІ зі зверненнями громадян за підсумками першого півріччя 2018 року

11.07.2018

Протягом січня – червня 2018 року до Кам`янської ОДПІ надійшло 8 звернень від громадян, що на 2 звернення менше, ніж за аналогічний період 2017 року. Звернення, що надійшли – заяви.  Скарг і пропозицій не надходило. Про це зазначив заступник начальника – начальник Петриківського відділення Кам’янської ОДПІ ГУ ДФС у Дніпропетровській області Олександр Неруш.

Тематика звернень, що надійшли, різноманітна: інформування про можливі порушення податкового законодавства – 1 звернення, про надання консультації зі сплати податків у зв’язку з прийняттям спадщини -1, щодо роботи суб’єкта господарювання – 2, щодо договору добровільного страхування ЄСВ – 1, щодо податкового повідомлення-рішення – 2, про відмову від ідентифікаційного коду - 1. За результатами розгляду звернень 6 направлені до ГУ ДФС у Дніпропетровській області, 2 заявникам надано відповідні роз’яснення законодавства.