Територіальні органи ДФС
у Дніпропетровській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних, які оприлюднюються ДФС є корисними для Вас?

Працівники Західно-Донбаської ОДПІ шанують народні традиції

17.05.2018

День вишиванки – це свято, покликане сприянню єдності і культурного відродження всього багатонаціонального українського народу. В цей день кожен українець одягає вишиванку і виходить в ній на роботу, в університет, школу, чи садочок.

Працівники Західно-Донбаської ОДПІ ГУ ДФС у Дніпропетровській області на чолі з керівником Геннадієм Ткачуком також долучилися до чудових традицій, вдяглися у яскраві вишиванки, чим висловили своє ставлення та шану українським традиціям, національній свідомості, патріотизму та духу єдності народу.

Незалежно від того, який малюнок прикрашає вишиванку, через мову вишитих символів і кольорів українці здавна передавали прийдешнім поколінням та світу свою культуру. Як і рідна українська мова, що належить до найбільш милозвучних мов світу, вишиванка впродовж тисячоліть є неодмінним атрибутом існування незалежного та єдиного народу.

«Ми повинні продовжувати такі традиції для  збереження українських цінностей, а також  популяризувати їх серед молоді і населення України в цілому», - зазначив керівник інспекції.