Територіальні органи ДФС
у Дніпропетровській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних, які оприлюднюються ДФС є корисними для Вас?

У Новомосковській ОДПІ відзначили День вишиванки

17.05.2018

День вишиванки – всеукраїнське свято, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого одягу. Основна мета заходу – це збереження українських цінностей та їх популяризація серед молоді та населення держави загалом.

Саме ж свято запрошує кожного свідомого громадянина до абсолютно просто вчинку – просто одягнути вишиванку і в ній піти на роботу чи на навчання.

Сьогодні, 17 травня, у Новомосковській ОДПІ відзначили День вишиванки – всеукраїнське свято, яке сприяє збереженню народних традицій щодо створення та носіння етнічного вишитого одягу.

Працівники податкової інспекції долучилися до святкування та прийшли на роботу в українському національному вбранні.

Близько полудня колектив працівників інспекції, на чолі з начальником Новомосковської ОДПІ ГУ ДФС у Дніпропетровській області Андрієм Шульгою та Магдалинівським районним відділом статистики прийняли участь у виставці до «Дня вишиванки», яка відкрила працівниця відділу статистки Людмила Забрудська.

На запитання, у кого вчилася мистецтву вишивки Людмила Забрудська відповідає: «У своєї мами, яка теж є учасником багатьох виставок».

Як показує досвід, люди в День вишиванки завжди піднесені та усміхнені, адже у стародавньому одязі закодовано багато символів сили, добробуту, краси та оберегів.