Територіальні органи ДФС
у Дніпропетровській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи підтримуєте Ви запровадження об’єднаної звітності з ПДФО та ЄСВ?

Роздрібний торговець зареєстрував РРО: чи переоформлювати ліцензію на торгівлю алкоголем?

12.02.2018

Новомосковська ОДПІ роз’яснює, що у зв’язку з обов’язковим застосуванням РРО при торгівлі акцизними товарами, після реєстрації та опломбування у встановленому порядку реєстратора розрахункових операцій, згідно з вимогами ч. 33 ст. 15 Закону України «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів» від 19.12.1995 р. №481/95-ВР, необхідно внести зміни у видані ліцензії на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями.

Для цього необхідно до Головного управління або до Центру обслуговування платників за місцем провадження суб‘єктом господарювання торговельної діяльності подати заяву, на підставі якої протягом 3 робочих днів видається ліцензія, оформлена на новому бланку з урахуванням змін.