Територіальні органи ДФС
у Дніпропетровській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних є більш зручним способом отримання інформації чим надсилання письмових запитів?

Деклараційна кампанія - 2018

12.01.2018

Про початок деклараційної кампанії йшлося під час прес – конференції головного державного інспектора сектору організації роботи Криворізької північної ОДПІ Ігоря Тимченко з представниками місцевої телерадіокомпанії.

«Потрібно зазначити, що свідомих платників стає дедалі більше, а деклараційна кампанія з кожним роком проходить активніше. Так за результатами деклараційної кампанії в минулому році відзвітували понад 5,7 тис. громадян, задекларовано доходів на суму 323 млн. грн. До місцевих бюджетів надійшло майже 11,5 млн. грн. податку на доходи фізичних осіб та майже 2,2 млн. грн. військового збору» - повідомив на початку податківець.

За вибором платника податків декларації подаються за місцем своєї податкової адреси особисто або уповноваженою на це особою; поштою або засобами електронного зв’язку.

Також, для декларування своїх доходів громадяни можуть використовувати можливості Електронного кабінету.

Було звернуто увагу, що з 01.01.2018 року використовується нова форма декларації про майновий стан і доходи, затверджена наказом Міністерства фінансів України  від 06.06.2017  №556 «Про внесення змін до наказу Міністерства фінансів України від 02 жовтня 2015 року №859».

«Шановні громадяни – платники податків! У разі необхідності ви можете отримати безкоштовні консультації і допомогу в заповненні податкової декларації про майновий стан і доходи в приміщені ЦОП Криворізької північної ОДПІ» - закликав наостаннє Ігор Тимченко.