Територіальні органи ДФС
у Дніпропетровській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи задоволені Ви регулярністю оновлення наборів даних у формі відкритих даних на офіційному веб-порталі ДФС (sfs.gov.ua) та на Єдиному державному веб-порталі відкритих даних (data.gov.ua)?

До уваги платників! Залишилося менше одного місяця, щоб отримати податкову знижку за 2016 рік!

06.12.2017

Кам’янська ОДПІ Головного управління ДФС у Дніпропетровській області нагадує, що реалізація права на податкову знижку – це можливість повернути частину податку на доходи фізичних осіб, сплаченого громадянами із заробітної плати.

Протягом січня – листопада ц.р. за отриманням податкової знижки у зв’язку з понесеними витратами на навчання до Кам’янська ОДПІ звернулося 1218 громадян. Задекларована ними сума податку на доходи фізичних осіб, що підлягає поверненню на розрахункові рахунки платників склала 1585,3 тис.грн.  Станом на 01.12.2017  з бюджету повернуто кошти 1071 громадянам  на суму 1424,0 тис.грн.  

Нагадуємо, що податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб’єктами господарювання, – це документально підтверджена сума витрат платника податку – резидента у зв’язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів – фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених Податковим кодексом України від 02.12.2010 №2755-VI зі змінами та доповненнями (далі – ПКУ).

Зокрема, відповідно до ст.166 ПКУ податкова знижка надається, якщо фізичною особою протягом звітного року понесені витрати, пов’язані зі сплатою за навчання в вищих та професійно-технічних навчальних закладах, внесками на благодійність, відсотками за іпотечним кредитом, витратами на переобладнання машин під біопаливо, витратами на отримання доступного житла за державними програмами тощо.

Для отримання податкової знижки за результатами 2016 року фізичній особі необхідно подати податкову декларацію про майновий стан і доходи, затверджену наказом Міністерства фінансів України від 02.10.2015  №859 зі змінами за місцем своєї реєстрації до 31 грудня 2017 року.

Кам’янська ОДПІ звертає увагу платників, що залишилося менше одного місяця, щоб отримати податкову знижку за 2016 рік! У разі, якщо до кінця року, наступного за звітним, платник не скористається правом на нарахування податкової знижки, таке право на наступний податковий рік не переноситься.