Територіальні органи ДФС
у Дніпропетровській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи підтримуєте Ви запровадження об’єднаної звітності з ПДФО та ЄСВ?

З початку року малий бізнес Центрального району сплатив до місцевого бюджету майже 52,6 млн. грн. єдиного податку

11.08.2017

Це на 15,7 млн.грн. перевищує минулорічні надходження цього податку – наголошують у ДПІ у Центральному районі м.Дніпра

Наразі в області 3004 суб’єктів господарювання – фізичних осіб здійснюють діяльність на спрощеній системі оподаткування. Відтак, найпопулярнішою серед спрощенців залишається третя група. На ній працюють - 1472 приватних підприємців або 49 відсотків. Першу групу обрали 179 підприємців або 5,9 відсотків від загальної кількості платників єдиного податку, 2групу 1353 підприємців або 45 відсотків. Порівняно з відповідним періодом минулого року кількість платників єдиного податку збільшилась на 266 фізичних осіб – приватних підприємців.

Також, в регіоні здійснюють діяльність 749. підприємств - спрощенців юридичних осіб, які за сім місяців цього року сплатили до казни більше 17,1 млн. грн. податку

ДПІ у Центральному районі м.Дніпра нагадуює, що платники єдиного податку першої і другої груп, які не використовують працю найманих осіб, звільняються від сплати єдиного податку протягом одного календарного місяця на рік на час відпустки, а також, за період хвороби, підтвердженої копією листка непрацездатності, якщо вона триває 30 і більше календарних днів.

Однак, від сплати єдиного соціального внеску за вказаний період підприємець не звільняється. Інформація про період щорічної відпустки і терміни тимчасової втрати працездатності з обов’язком доданням копії листка непрацездатності - подається за заявою у довільній формі до фіскальної служби за місцем реєстрації.