Територіальні органи ДФС
у Дніпропетровській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Легальні трудові відносини – підвищення добробуту регіону

19.06.2017

«Робота над легалізацією доходів займає вагоме місце у роботі ДФС та безпосередньо Новомосковської ОДПІ», - зазначив перший заступник начальника Новомосковської ОДПІ Ігор Саханов під час нещодавнього практикуму для платників податків.

Ще він додав, що офіційна заробітна плата – це соціальні гарантії для громадян та стабільні надходження в місцеві бюджети. Так, за п’ять місяців поточного року в місцеві бюджети від легальних доходів надійшло податку на доходи фізичних осіб 173,6 млн. грн., що на 31,6 млн. грн., або на 22 % більше в порівнянні з аналогічним періодом 2016 року. Це є дуже позитивним показником спільної роботи Новомосковської ОДПІ та роботодавців регіону.

Крім того, Ігор Саханов нагадав присутнім, що податківці приділяють особливу увагу та вживають усі необхідні заходи для виявлення недобросовісних роботодавців, які не забезпечують своєчасну та в повному обсязі виплату заробітної плати найманим працівникам, виплачують її «в конвертах», або ж ігнорують гарантований рівень мінімальної заробітної плати і змушують робітників працювати за невелику зарплату. Зосередив увагу на змінах в оподаткуванні доходів фізичних осіб, зокрема, в оподаткуванні пасивних доходів і пенсій та розповів про зміни в адмініструванні єдиного внеску.

На завершення зустрічі Ігор Саханов зауважив, що контроль за легалізацією заробітної плати і надалі залишатиметься одним із пріоритетних напрямів роботи, який забезпечить додаткові надходження до бюджету та соціальну захищеність громадян.