Територіальні органи ДФС
у Дніпропетровській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи підтримуєте Ви запровадження об’єднаної звітності з ПДФО та ЄСВ?

ДПІ у Центральному районі м.Дніпра до бюджету мобілізовано 258 мільйонів гривень ПДФО

16.06.2017

«Легалізація праці – один з пріоритетних напрямів роботи органів фіскальної служби, адже від підвищення рівня заробітної плати, легалізації трудових відносин та повноти сплати податку на доходи фізичних осіб залежить наповнення бюджету та забезпечення соціальних гарантій громадян»,- зазначив керівник підрозділу управління податків і зборів з фізичних осіб Артем Сергійович Ключников.

За п‘ять місяців 2017 року ДПІ у Центральному районі м.Дніпра забезпечено надходження податку на доходи фізичних осіб до бюджетів усіх рівнів у сумі 258 281,3 тис. гривень, що на 86 531,1 тис. гривень більше, ніж за відповідний період минулого року.

В ході роз’яснювальної роботи з керівниками підприємств району протягом січня-травня 2017 року легалізовано 26 робочих місць, у зв’язку з чим додаткові надходження до бюджету по податку з доходів фізичних осіб склали – 32,3 тис гривень, єдиного внеску – 35,6 тис. гривень.

В результаті вжитих заходів у травні 2017 року 10 підприємств підвищили рівень заробітної плати, у зв’язку з чим додатково надійшло податку з доходів фізичних осіб - 2,9 тис. гривень, єдиного внеску - 3,5 тис. гривень.