Територіальні органи ДФС
у Дніпропетровській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи задоволені Ви регулярністю оновлення наборів даних у формі відкритих даних на офіційному веб-порталі ДФС (sfs.gov.ua) та на Єдиному державному веб-порталі відкритих даних (data.gov.ua)?

Студентам Національної металургійної академії України про правила проведення деклараційної кампанії 2017!

21.04.2017

Днями в рамках проведення кампанії декларування доходів громадян, отриманих у 2016 році спеціалістом з організації роботи ДПІ у Шевченківському районі м. Дніпра Ольгою Величко проведено лекцію для студентів Національної металургійної академії України на тему: «Декларування доходів громадян, отриманих ними протягом минулого року. Право на податкову знижку за навчання».

«Ні для кого не секрет, що доволі часто молодь оплачує за своє навчання самостійно, а це означає, що вона отримує доходи, які в окремих випадках слід задекларувати. Крім того, оплачуючи за своє навчання, студенти або їх батьки мають право і на податкову знижку» - повідомила студентам Ольга Величко.

Під час лекції фахівець ДПІ поінформувала слухачів про особливості заповнення декларації при отриманні окремих видів доходів, про заповнення декларації у разі оформлення податкової знижки, про те, що заповнювати та подавати декларацію про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру можна з використанням можливостей Інтернету.

Наприкінці лекції студенти отримали пам’ятки, які будуть їм нагадувати основні правила деклараційної кампанії.