Територіальні органи ДФС
у Дніпропетровській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Для студентів лекція від податківців

17.03.2017

Нещодавно фахівцями ДПІ у Центральному районі м.Дніпра проведено зустріч з студентами Дніпропетровського  державного будівельно - монтажного технікуму технологій та архітектури. Співробітники ДПІ розповіли молоді багато важливих і корисних речей, які стануть їм у нагоді і у студентському житті, і потім, коли вони будуть працювати.

А це і особливості оподаткування доходів фізичних осіб у 2017, і нові правила нарахування та сплати єдиного соціального внеску, податку на  нерухоме майно,  транспортного податку, а також  зміни стосовно спрощеної системи оподаткуання.

Значну увагу податківці приділили питанню декларування доходів громадян, отриманих у 2016 році. Під час лекції вони роз’яснили, які категорії громадян зобов’язані задекларувати доходи і сплатити податкові зобов'язання та які мають право скористатися правом на податкову знижку ( в т.ч і у разі сплати платником податку коштів за здобуття освіти у вищих та середніх професійних закладах ). При цьому перша категорія громадян зобов’язана подати декларацію до 3 травня 2017 року (включно), а громадяни, які претендують на податкову знижку – до кінця 2017 року.  

Цікавим для студентів стало знайомство з оновленим електронним кабінетом платника податків, який реалізований у вигляді захищеного Інтернет-порталу та працює у режимі реального часу. Фахівці фіскальної служби розповіли студентам про можливості, які він  забезпечує. Це і отримання актуальної інформації щодо облікових даних,  даних особових карток, даних реєстрів, можливість подання звітності в електронному вигляді, отримання документів та довідок з електронним підписом посадової особи та печаткою контролюючого органу, тощо.

Така цікава та змістовна зустріч була не останньою, адже податківці запланували провести  в  технікумі цикл таких освітніх заходів.