Територіальні органи ДФС
у Дніпропетровській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних, які оприлюднюються ДФС є корисними для Вас?

Про затвердження персонального складу Громадської ради при ГУ ДФС у Дніпропетровській області

ЗАТВЕРДЖЕНО:

Наказ ГУ ДФС у Дніпропетровській області від 02.12.16 № 1318 із змінами внесеними наказом ГУ ДФС у Дніпропетровській області від 12.04.18 №84 та 14.06.18 №124

 

Персональний склад Громадської ради при Головному управлінні

ДФС у Дніпропетровській області

 

№ п/п

ПІБ

представника

Назва інституту громадянського суспільства

1.

Барановська

Олена Михайлівна

 

Дніпропетровське територіальне відділення Всеукраїнської Професійної Громадської організації «Спілка аудиторів України»

2.

Бейгул

Альбіна Григорівна

Громадська організація «Цивільна дія»  

3.

Большаков

Євген Володимирович

Дніпропетровське обласне відділення Спілки адвокатів України 

4.

Бунякіна

Олена Валентинівна

Відділення Нотаріальної палати України у Дніпропетровській області

5.

Гайворонський

Олександр Володимирович

Громадська організація «Асоціація фермерів та приватних землевласників в Дніпропетровській області»

6.

Гряник

Володимир Олександрович

Громадська організація «Громадська платформа впровадження земельної реформи в Дніпропетровській області»

7.

Гуртовий

Ігор Іванович

Новомосковська района організація транспортників, підприємців та фермерів (НРТОФ)

8.

Желдак

Ірина Миколаївна

Газета «Вісник небайдужих громадян «ДНІПРОГРАД»

9.

Даценко

Вікторія Володимирівна

Первинна профспілкова організація Університету митної справи та фінансів

10.

Доненко

Олена Володимирівна

Громадська організація «СПІВ – БУТТЯ «КУЛЬТУРНА АВТОНОМІЯ»

11.

Іванов

Дмитро Миколайович

 

Територіальне відділення Всеукраїнської громадської організації «АСОЦІАЦІЯ ПЛАТНИКІВ ПОДАТКІВ УКРАЇНИ»

12.

Карпенко

Віктор Михайлович

Дніпропетровська обласна організація роботодавців агропромислового комплексу

13.

Кірічек

Юрій Олександрович

Дніпропетровське територіальне відділення  «Українське товариство оцінювачів»

14.

Кіяненко

Лариса Леонідівна

Громадська організація «Ресурсний центр для об’єднань співвласників багатоквартирних будинків «Школа кербуду»

15.

Козорог

Сергій Борисович

Профспілковий комітет Об’єднаної профспілкової організації працівників освіти і науки Дніпропетровського національного університету імені Олеся Гончара

16.

Косюга

Володимир Володимирович

Асоціація «Дніпровський Банківський Союз»

17.

Крапивко

Михайло Леонідович

ГС «Ліга аудиторів України»

18.

Куницький

Володимир Ілліч

Управління Дніпропетровської єпархії УПЦ КП

19.

Луценко

Роман Юрійович

Дніпропетровська обласна громадська організація «Дніпровське об’єднання «Просвіта»

20.

Лючков

Ігор Анатолійович

Громадська організація «Асоціація представників органів самоорганізації населення»

21.

Малий

Антон Олександрович

Громадське формування з охорони громадського порядку і державного кордону «СІЧ – ЗАХИСТ»

22.

Мальцева

Ганна Андріївна

Дніпропетровське обласне об’єднання профспілок

23.

Мірошниченко

Владислав Євгенович

Асоціація обєднань співвласників багатоквартирних будинків «ДОБРОБУТ»

24.

Мудрак

Роман Володимирович

Благодійна організація «БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ДОПОМОГИ БІЙЦЯМ ТА ПОСТРАЖДАЛИМ В АТО»

25.

Паршин

Олег Олексійович

ГО «ЦЕНТР ГРОМАДСЬКИХ ІНІЦІАТИВ МІСТА НОВОМОСКОВСЬК»

26.

Писаревський

Олександр Олександрович

Громадська організація «ГУМАНІТАРНИЙ РУХ»

27.

Савчук

Олексій Сергійович

Відділення Всеукраїнської громадської організації «Асоціація правників України»

28

Прокофьєв

Юрій Миколайович

Дніпропетровське регіональне відділення  «ЦЕНТР - ДНІПРО» міжнародної асоціації офіцерів спеціальних підрозділів по боротьбі з організованою злочинністю «ЦЕНТР»

29.

Турчин

Леонід Аркадійович

 

Організація роботодавців будівельного комплексу Дніпропетровської області

30.

Філатов

Віктор Вікторович

Громадська організація «Всеукраїнський Центр з надання допомоги постраждалим від терористичних дій на Сході України «ФОРПОСТ»

31.

Хлівна

Олена Олександрівна

Громадська організація «СМАРТСІТІДНІПРО»

32.

Черниш

Ірина Миколаївна

ОСН «Територіальний комітет сел. Старі Чаплі Самарського району м. Дніпро»

33.

Шапошнікова

Катерина Миколаївна

Федерація незалежних профспілок  Дніпропетровської області

34.

Шиба

Олександр Іванович

Дніпропетровське регіональне відділення Всеукраїнської громадської організації «Союз експертівУкраїни»

35.

Якуба

Юрій Антонович

Правозахисна група «СІЧ»