Територіальні органи ДФС
у Дніпропетровській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

15 травня 2014 року пройшло засідання Громадської ради при Головному управлінні Міндоходів у Дніпропетровській області

16.05.2014 -

У Головному управлінні Міндоходів у Дніпропетровській області відбулось чергове засідання Громадської ради при ГУ Міндоходів у Дніпропетровській області.

Під час проведення засідання в.о. начальника ГУ Міндоходів Дніпропетровської області Василь Андрухів наголосив на необхідності проведення постійного конструктивного діалогу з представниками громадських організацій та бізнес-спільноти, доповів про результати роботи органів Міндоходів області у поточному році та окреслив основні питання, які потребують спільного вирішення.

В ході засідання обговорювались положення проекту Закону України «Про внесення змін до Конституції України (щодо децентралізації влади)», введення автономних торговельних преференцій Євросоюзу для українських товарів.

Розглянуті питання щодо Регламенту роботи комісій Громадської ради при ГУ Міндоходів у Дніпропетровській області, Положення про підкомісію з питань реалізації рішень Громадської ради, створення Центру законодавчих ініціатив при ГУ Міндоходів у Дніпропетровській області та інші.

Заступник начальника ГУ Міндоходів у Дніпропетровській області Лілія Куришко відзначила, що робота органів Міндоходів спрямована на удосконалення сервісної складової, розвиток партнерських стосунків із платниками та висловила сподівання, що зі створенням Центру законодавчих ініціатив прискориться вирішення питань, пов’язаних з нормотворчістю суспільства.

За результатами зустрічі підведено підсумки та вирішено організаційні питання, пов’язані з діяльністю Громадської ради при ГУ Міндоходів у Дніпропетровській області.