Територіальні органи ДФС
у Дніпропетровській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Відгуки представників інститутів громадянського суспільства щодо діяльності Міністерства доходів і зборів України

30.12.2013 -

За рік роботи Міністерством доходів і зборів України лібералізовано податкову та митну політику в частині адміністрування податків, зборів та митних платежів, створено електронні сервіси для комфортного ведення бізнесу та активізації міжнародної торгівлі, змінено адміністрування єдиного внеску тощо. Новостворений орган зробив суттєві кроки щодо поліпшення інвестиційного клімату в Україні усунувши бюрократію, корупцію та застарілі методи праці.

В свою чергу територіальні органи Міндоходів у Дніпропетровській області всіляко сприяли розвитку партнерських стосунків з громадськістю та бізнесом, розширенню участі представників бізнесу та інститутів громадянського суспільства в процесі розробки управлінських рішень; забезпечили платників можливістю отримання більш якісного сервісу та ширшого спектру послуг, простішими і швидшими процедурами адміністрування податків і митних платежів.

З урахуванням пропозицій Громадської ради при ГУ Міндоходів у Дніпропетровській області Міністерством доходів і зборів України розширено функціональні можливості електронних ключів Міністерства доходів і зборів України, подовжено строк їх дії; розроблено низку проектів щодо внесення змін до податкового законодавства України, а саме стосовно оптимізації та зменшення ставок єдиного соціального внеску, введення механізму перерозподілу в рівних частинах обов’язку щодо сплати збору єдиного соціального внеску між роботодавцем і найманим працівником.

Крім того, територіальними органи Міндоходів у Дніпропетровській області проведено ряд успішних заходів, зокрема: визначено кращій Сервісний центр ДПІ м. Дніпропетровська по обслуговуванню платників (за результатами опитування платників, та організацій, що представляють їх інтереси); презентовано підручник для учнів 9-х класів «Основи податкових знань»; ініційовано та проведено «Місячник легалізації трудових правовідносин у Дніпропетровській області», виставу «Налоги» у Дніпропетровському молодіжному театрі за участі фахівців ГУ Міндоходів у Дніпропетровській області; авторський урок на тему «Становлення та розвиток держави. Податки та їх призначення в державі», розроблений за ініціативи заступника начальника ГУ Міндоходів у Дніпропетровській області Куришко Л.А., пізнавальні екскурсії для майбутніх платників у ЦОП та на митний пост Дніпропетровської митниці Міндоходів.

На черговому засіданні Громадської ради при ГУ Міндоходів у Дніпропетровській області представники інститутів громадянського суспільства регіону дійшли висновку, що подальша плідна праця територіальних органів Міндоходів у Дніпропетровській області по забезпеченню балансу між стимулюванням розвитку підприємництва та стабільним наповненням бюджету, буде сприяти підвищенню рівня сприйняття громадськістю органів доходів і зборів, як прогнозованого та дієвого партнера.