Територіальні органи ДФС
у Дніпропетровській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування

Громадська рада при Головному управлінні Міндоходів у Дніпропетровській області поповнюється

08.08.2013 -

Ефективна взаємодія держави і громадянського суспільства є однією з важливих передумов демократичного розвитку країни. Мета Головного управління Міндоходів у Дніпропетровській області - залучити якомога більше сучасних та ініціативних громадських організацій для тісного діалогу.

Тож, 7 серпня поточного року члени Громадської ради при Головному управлінні Міндоходів у Дніпропетровській області зібрались не тільки для обговорення ряду проблемних питань податкового та митного законодавства, внесення пропозицій для включення їх для розгляду на своїх наступних засіданнях, а й для поповнення Громадської ради новим членом – представником організації, зацікавленої у розвитку бізнесу в регіоні: в особі президента Дніпропетровської торгово-промислової палати Жмуренка Віталія Григоровича.

Засідання пройшло плідно та конструктивно.

Учасники засідання дійшли спільної думки щодо потреби більш ширшого залучення громадськості до формування та реалізації державної політики в сферах, що відносяться до компетенції Головного управління Міндоходів у Дніпропетровській області.