Територіальні органи ДФС
у Дніпропетровській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Читайте у свіжому номері «Вісника» № 35/2019:

2019-09-24

- Про ключові зміни в законодавстві — аналіз законопроектів.

- Огляд поточних індивідуальних податкових консультацій з ПДВ, податку на прибуток, трансфертного ціноутворення, ПДФО/ВЗ/ЄСВ, спрощеної системи оподаткування, екологічного податку, плати за землю, РРО.

- Про особливості проведення перевірок Держпраці. Як роботодавця повідомлятимуть про відвідування інспектора праці. Як оскаржити дії або рішення інспектора. Яка відповідальність за недопуск до перевірки.

- Якщо платник податку здійснює постачання товарів, придбаних ним за кордоном без їх ввезення в Україну, то чи виникають податкові наслідки з ПДВ.

- Що потрібно передбачити у статутних документах обслуговуючим і сільськогосподарським обслуговуючим кооперативам, аби залишатися у Реєстрі «неприбутківців».

- Чи є об’єктом оподаткування ПДВ сума заокруглення у фіскальному чеку.

- За якою датою відображається дохід, якщо вартість втраченого майна за рішенням суду підлягає стягненню, але її ще не відшкодовано.

- Чи коригується фінрезультат на суму перерахованих міжнародній бізнес-асоціації членських внесків. Коли при виплаті таких внесків утримується податок на репатріацію.

- Здійснення яких видів діяльності в ОАЕ підпадає під сферу контролю. Які аспекти потрібно врахувати задля подальшого застосування податкових пільг. Які штрафи загрожують тим, хто не пройшов тест на економічну реальність діяльності.

- Яких ілюзій варто позбутися при реєстрації офшорної компанії. Що потрібно знати при реєстрації офшорної компанії та відкритті рахунка за кордоном. Як діяти, аби не припуститися помилок. 

- 30 вересня — граничний строк подання Звіту про КО за 2018 р. Напередодні звітування пропонуємо детальний аналіз податкових консультацій, присвячених ТЦУ.

- Якщо платник подає уточнюючий розрахунок на зменшення суми узгодженого, але не повністю сплаченого податкового зобов’язання, то які наслідки це матиме. Яку позицію займе суд.

- Черговий огляд судової практики Верховного Суду у податкових спорах.

- Відповіді провідних фахівців ДФС на актуальні запитання з ПДВ.

http://www.visnuk.com.ua/uk/issue/5722